Dojazd do klienta
Zadzwoń: 732 800 110 7 dni w tygodniu

Auto szyby

Auto Szyby Końskie - sprzedaż szyb

Pan Szybka posiada w sprzedaży zarówno auto szyby nowe jak i używane.

Auto Szyby Końskie - dojazd do klienta!

Firma Pan Szybka - Auto Szyby Końskie szanuje Twój czas!

Wymiana auto szyby Iveco Daily VI Końskie

Nowe Iveco Daily VI Końskie 2016 r.

Mercedes SL 1980 - wymiana szyby przedniej

Dziś nie lada gratka dla miłośników oldtimerów - Mercedes SL z 1980 roku!

Wymiana szyby Opoczno

Całkiem niedawno mieliśmy okazję wymienić uszkodzoną szybę samochodową u Pana Sławka z Końskich, któremu przydarzył się przykry incydent podczas powrotu z ferii zimowych. Dziś kolejna, bardzo podobna historia, tym razem Pani Agnieszki z okolic Radomia, która delikatnie mówiąc miała pecha, wracając do domu z podboju górskich stoków narciarskich.

Wymiana szyby w samochodzie dostawczym - Kielce

Prowadząc własną działalność gospodarczą, w szczególności polegającą na dojeździe do klienta, często jesteśmy zmuszeni pokonywać wielokilometrowe trasy, na których szyby naszych pojazdów narażone są na niebezpieczeństwo uszkodzenia. Firma Auto Szyby "Pan Szybka" doskonale wie coś o tym, ponieważ prowadząc własną działalność, spiesząc z pomocą klientom, codziennie pokonuje łącznie ok. 300km tras o dużym natężeniu ruchu.

Wymiana szyby Końskie

Okres ferii zimowych już za nami. My za to mamy ręce pełne roboty. Niektórzy, prócz pięknych wspomnień, przywieźli z trasy powrotnej przykrą pamiątkę w postaci pękniętej szyby, uszkodzonej przez kamień, wystrzelony spod kół innego pojazdu. Naszym klientom pomagamy wymazać z pamięci niemiłe wspomnienia, poprzez profesjonalną i szybką wymianę uszkodzonej szyby samochodowej.

Przysucha - auto szyby - naprawa, wymiana

Nie ma to jak kupić pierwsze wymarzone auto terenowe i na pierwszym podjeździe gałęzią wybić szybę czołową. Nasz klient miał świadomość, że auto przeznaczone do małych podróży bo leśnych terenach prędzej czy później przydarzy mu się taka lub inna niemiła sytuacja jednak nie sądził, że nastąpi to tak szybko.

Serwis Szyb Samochodowych Końskie

Nasza firma specjalizuje się w wymianach i naprawach szyb samochodowych w samochodach osobowych. Jesteśmy firmą działającą w 90% w trasie, dojeżdżamy do klientów z województwa świętokrzyskiego, mazowieckiego, łódzkiego czy podkarpackiego.

Auto szyby Kielce

Wymiana szyby bocznej w Nissanie odbyła się bardzo sprawnie, gdyż właścicielka auta była z Kielc. Cofające auto dostawcze wybiło szybę a jak to bywa, auto trzeba było naprawić jak najszybciej.

Piotrków Trybunalski - auto szyby, wymiana naprawa

Montaż auto szyby tylniej w Octavii Combii - samochodzie firmowym. Auto szyby Piotrków trybunalski - Zadzwoń: 732 800 110

Auto szyby Końskie

Podczas naszej pracy mamy szansę spotykać wielu interesujących ludzi i ciekawe samochody. Dzisiejsza usługa polegałą na wymianie nietypowej autoszyby wklęsłej szyby Citroena C6 w Końskich.

Toyota - Auto szyby Tomaszów Mazowiecki

Naprawa uszkodzonych autoszyb i wymiana na nowe szyby w samochodach to dziedzina, w której się specjalizujemy. Korzystamy z najlepszych marek, wykonujemy usługę rzetelnie i profesjonalnie.

Wymiana i naprawa Radom

Jeżeli miałbym opisać jednym słowem dzisiejszy dzień użyłbym na pewno słowa „loteria”. Tuż przed wyjazdem do klienta w okolice masłowa do VW Passata, dostaliśmy telefon o pilnej wymianie szyby w Fordzie mondeo mk4. Wymiana szyb w nowych autach nie bywa trudna co kosztowna dla klienta, jeżeli nie posiada autocasco lub ubezpieczenia przedniej szyby.

Wymiana szyb Opoczno

Poniedziałek to dzień w którym mieliśmy wiele szczęścia ponieważ czekała nas prosta i szybka wymiana przedniej szyby w dość dziwnej lokalizacji bo na parkingu firmowa.

Wymiana szyby Końskie

Już po świętach, nowym roku i krótkim odpoczynku. Przy takiej kumulacji dni wolnych większość posiadaczy aut w tym okresie robi duże przebiegi a co za tym idzie ich szyby narażone są na uszkodzenia. Z doświadczenia wiemy, że wakacje i święta przynoszą za sobą ogrom pracy dla nas.