Auto Szyby Białobrzegi

Auto szyby Białobrzegi - sprzedaż, naprawa, wymiana szyb samochodowych. Dojazd do klienta. Zadzwoń już teraz!

Auto Szyby Białobrzegi

Uszkodzona szyba to często niestety spore kłopoty. Jazda z nią naraża nas na spore ryzyko na drodze, na przykład ze względu na rozpraszające się światło oraz zmniejszenie wytrzymałości całej szyby, lecz oczywiście to nie jest wszystko. Dla przykładu, uszkodzona szyba może być czynnikiem dyskwalifikującym auto podchodzące do przeglądu technicznego, a zlekceważone rysy i ubytki mogą odbić się nam czkawką. Uszkodzenia na szybach bowiem bardzo szybko się pogłębiają i naprawdę nie trzeba wiele czasu, by małe pęknięcie nadające się do naprawy stało się na tyle rozległe, by naszą jedyną opcją została wyłącznie wymiana. Jakie mamy jednak wyjścia w związku z uszkodzonymi szybami i jak szukać firm zajmujących się naprawą oraz wymianą szyb w Białobrzegach?

Wymiana szyb samochodowych Białobrzegi

Przed wymianą szyby:

auto szyby białobrzegi

Po wymianie szyby:

wymiana naprawa szyb samochodowych białobrzegi

Wymiana szyby samochodowej to już zaś inna para kaloszy. To o wiele bardziej skomplikowana operacja, która rzecz jasna ingeruje w strukturę samochodu. Szybę koniec końców należy zdemontować, a nie zawsze musi być to łatwy proces. Choć mogłoby się wydawać, że wyjęcie starej szyby i włożenie nowej powinno zająć mniej czasu niż naprawa, wcale tak nie jest. Proces wymiany szyby może bowiem trwać od dwóch do nawet czterech godzin i kosztować nawet dwa razy więcej. Czasem jednak nie mamy innego wyjścia.

Jak zaoszczędzić czas podczas naprawy lub wymiany szyby? Można na przykład skorzystać z usług firmy Pan Szybka. Oferuje ona wyjątkowy sposób wykonywania usługi – przedsiębiorstwo to nie posiada swojego stałego punktu, gdyż działanie opiera na bezpośrednim dojeździe do klienta i przeprowadzeniu wymian bądź napraw na miejscu. Firma oferuje usługi w Białobrzegach oraz w ich okolicach, więc z pewnością jest to opcja godna rozważenia.

Naprawa szyb samochodowych Białobrzegi

Jak już wspomnieliśmy, nie wszystkie szyby można naprawić. Najczęściej będziemy w stanie uratować te, w których uszkodzenia nie rozwinęły się jeszcze w pokaźnym stopniu i można je wyeliminować bez ingerencji w całą strukturę szyby. Kiedy jednak wiemy, że daną szybę można lub nie można poddać naprawie?

Wszystko jest oczywiście zapisane w przepisach, a normy dotyczące naprawy uszkodzonych szyb są naprawdę restrykcyjne. Dla przykładu, średnica uszkodzenia podlegającego naprawie nie może być większa niż 24 milimetry. Jest to mniej więcej wielkość bilonu pięciozłotowego. Wszelkie uszkodzenia muszą być w dodatku oddalone od krawędzi montażowej szyby na co najmniej 10 centymetrów. W przeciwnym wypadku taka szyba nadaje się już do śmieci. Taka sama sytuacja ma się również z szybami, które posiadają kilka uszkodzeń umieszczonych blisko siebie. Wedle przepisów uszkodzenia punktowe muszą znajdować się względem siebie w odległości co najmniej 10 centymetrów, by szyba w ogóle mogła być dopuszczona do naprawy.

Plusem naprawy szyb jest oszczędność pieniędzy oraz czasu – naprawa kosztuje zdecydowanie mniej niż wymiana szyby, a dodatkowo proces regenerowania szyby, który wykonuje się z pomocą żywicy oraz światła UV, trwa około pół godziny.

Dlaczego warto wybrać firmę Pan Szybka do wymiany i naprawy szyby w samochodzie w Białobrzegi i okolicach?

Dlaczego warto wybrać Pana Szybkę w Białobrzegi:

  • atrakcyjne ceny świadczonych usług,
  • profesjonalna obsługa,
  • dojazd do klienta,
  • gwarancja,
  • nieustanny rozwój i poszerzanie asortymentu.

Auto szyby Białobrzegi - Opinie klientów.

Arkadiusz G.

5/5

Szybka w pełni profesjonalna naprawa szyby. Polecam Pana Szybkę!

Paweł D.

5/5

Wymiana szyby przebiegła szybko i sprawnie. Wszystko oceniam 10/10.

Marek O.

5/5

Szukając fachowca wybrałem Pana Szybkę i nie żałuję. Wymiana szyby w moim aucie wykonana wzorowo! POLECAM

Auto szyby Białobrzegi - Kontakt.

Zapewniamy szybką i bezpieczną wymianę lub naprawę szyby samochodowej z dojazdem do klienta.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 732 800 110