Auto Szyby Tomaszów Mazowiecki

Auto szyby Tomaszów Mazowiecki - sprzedaż, naprawa, wymiana szyb samochodowych. Dojazd do klienta. Zadzwoń już teraz!

Auto Szyby Tomaszów Mazowiecki

Nikomu raczej nie trzeba mówić, jak ważne w kwestii bezpieczeństwa na drodze są sprawne szyby samochodowe. To one pozwalają nam obserwować świat zewnętrzny, gdy siedzimy za kierownicą. Właśnie dlatego potrzebujemy szyb, które nie będą posiadać na sobie żadnych pęknięć czy rys. Te bowiem mogą rozpraszać światło i oślepiać nas podczas jazdy pod słońce, w niekontrolowany sposób rozbijać promienie latarni nocnych, a także prowadzić do pogłębienia się uszkodzeń i nawet całkowitego pęknięcia szyby. Auto z tego typu uszkodzeniami może mieć również spore problemy z przejściem przeglądu technicznego. Z naruszonymi szybami więc nie ma żartów i powinniśmy jak najszybciej podjąć się wymiany lub naprawy, gdy zobaczymy pierwsze niepokojące oznaki. Jak jednak znaleźć dobrą firmę trudniącą się w szybach samochodowych w Tomaszowie Mazowieckim?

Wymiana szyb samochodowych Tomaszów Mazowiecki

Przed wymianą szyby:

auto szyby tomaszów mazowiecki

Po wymianie szyby:

wymiana naprawa szyb samochodowych tomaszów mazowiecki

Wymiana szyby samochodowej jest traktowana jako ostateczność w momencie, gdy w grę nie wchodzi już naprawa ze względu na zbyt rozległe uszkodzenia bądź w przypadku, gdy naprawa mogłaby za mocno ingerować we właściwości szyby. Ile jednak może przeciętnie kosztować taka wymiana?

Ogółem koszt samej usługi wymiany szyby będzie nas wynosił średnio 100-150 złotych, lecz wszystko rzecz jasna zależy od modelu auta. Do tej kwoty musimy jednak doliczyć jeszcze sam koszt kupna szyby, co oczywiście podwyższa wartość całej operacji. Ostatecznie więc wymiana szyby łącznie z kupnem nowej może nas kosztować w optymistycznym scenariuszu nawet 300-400 złotych.

Naprawa szyb samochodowych Tomaszów Mazowiecki

Choć oczywiście wymienienie szyby to koniec problemów ze starym egzemplarzem, niektóre osoby wolą zaoszczędzić trochę pieniędzy, przeznaczając uszkodzoną szybę do regeneracji. Przywrócenie szyby do stanu użyteczności nie zawsze będzie niestety możliwe, lecz mimo to warto tę opcję w niektórych sytuacjach rozważyć, gdyż niewątpliwie pozwoli nam to na zaoszczędzenie nawet połowy pieniędzy, które przeznaczylibyśmy na całkowitą wymianę. Kiedy jednak taki ruch jest opłacalny?
Przede wszystkim naprawa szyby samochodowej zamiast jej wymiany wchodzi w grę, gdy uszkodzenia nie są jeszcze znaczne. Według przepisów, naprawić można w teorii każdy uszczerbek, którego średnica jest mniejsza niż 24 milimetry. Dla porównania, jest to rozmiar podobny do średnicy monety pięciozłotowej. Uszkodzenia muszą również znajdować się co najmniej 10 centymetrów od krawędzi montażowej.

To kolejny powód, by absolutnie nie zwlekać z naprawami i gdy tylko zobaczymy pierwsze sygnały, że struktura naszej szyby jest w jakiś sposób naruszona, powinniśmy ruszyć do specjalnego punktu, by specjaliści mogli ocenić, czy szyba w ogóle kwalifikuje się do naprawy.

Czasem jednak wcale nie musimy nigdzie jechać. Dla przykładu, firma Pan Szybka oferuje dojazd do klienta i wykonuje wszelkie naprawy lub wymiany na miejscu. Jest to dla nas nie tylko spora oszczędność czasu, ale i niemała wygoda – nie musimy nigdzie jechać ze swoim autem, naprawa bowiem przyjedzie do nas!

Dlaczego warto wybrać firmę Pan Szybka do wymiany i naprawy szyby w samochodzie w Tomaszów Mazowiecki i okolicach?

Dlaczego warto wybrać Pana Szybkę w Tomaszów Mazowiecki:

  • atrakcyjne ceny świadczonych usług,
  • profesjonalna obsługa,
  • dojazd do klienta,
  • gwarancja,
  • nieustanny rozwój i poszerzanie asortymentu.

Auto szyby Tomaszów Mazowiecki - Opinie klientów.

Grzegorz D.

5/5

Szyba w aucie wymieniona szybko. Auto wygląda jak nowe. Polecam!

Lena S.

5/5

Polecam Pana Szybkę - fachowa pomoc i profesjonalna wymiana szyby.

Tomasz B.

5/5

Profesjonalna naprawa szyby z czystym sumieniem polecam Pana Szybkę!

Auto szyby Tomaszów Mazowiecki - Kontakt.

Zapewniamy szybką i bezpieczną wymianę lub naprawę szyby samochodowej z dojazdem do klienta.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 732 800 110

Nasze realizacje wymiany lub naprawy szyb w Tomaszowie Mazowieckim.

MERCEDES SL 1980 - WYMIANA SZYBY PRZEDNIEJ

Dziś nie lada gratka dla miłośników oldtimerów - Mercedes SL z 1980 roku!

Nie ma zleceń, którym nie podołałby Pan Szybka! Na dowód tego przedstawiamy krótką relację z wymiany uszkodzonej szyby przedniej w zabytkowym, pięknie zachowanym Mercedesie SL z 1980 roku. O pomoc tym razem zwrócił się do nas jeden z pasjonatów i miłośników oldtimerów z rejonu Tomaszowa Mazowieckiego, któego garaż kryje również inne piękne samochody podobnej klasy. Niestety i takie samochody narażone są na niebezpieczeństwo uszkodzenia.

Praca przy takim samochodzie to prawdziwa przyjemność, niezapomniane doświadczenie, ale również ogromna odpowiedzialność, ale Pan Szybka nie boi się takich wyzwań i podejmuje się również takich zleceń. Dzięki naszemu profesjonalizmowi ten egzemplarz, poruszając się po polskich drogach, nadal będzie cieszył nasze oczy!

TOYOTA - AUTO SZYBY TOMASZÓW MAZOWIECKI

Naprawa uszkodzonych autoszyb i wymiana na nowe szyby w samochodach to dziedzina, w której się specjalizujemy. Korzystamy z najlepszych marek, wykonujemy usługę rzetelnie i profesjonalnie.

Na samym początku kolejny raz przypomnę, że nie każde uszkodzenie klasyfikuje szybę od wymiany. Tak też było w tym przypadku ale tą wiedzę posiadał Hubert, który wezwał nas do naprawy przedniej szyby w swojej Toyocie Auris w Tomaszowie Mazowieckim

Wbrew pozorom do tego auta jest bardzo łatwo o części zamienne łącznie z szybami różnych marek :
- NordGlass, Pilkington i Saint - Gobain Sekurit ze względu, iż to auto jest jednym z najbardziej popularnych wśród nowej floty aut firmowych. Po krótkiej rozmowie telefonicznej zaprosiliśmy naszego klienta na oględziny uszkodzonej szyby i zdecydowaliśmy się na naprawę, która jest o wiele tańsza niż wymiana całej przedniej szyby.

Koszt wymiany szyby to nie tylko czas pracy i koszt szyby ale w nowszych autach cena wzrasta radykalnie, gdy auto zostało wyposażone w różnego rodzaju czujniki tj. zmierzchu, deszczu. W ostatnim czasie popularne są także HUD display, gdzie wszystkie ważne informacje dotyczące jazdy pokazywane są na szybie przedniej.

Czas naprawy to 40 minut czyli dobra kawa i gazeta a auto po krótkim zabiegu jest gotowe do jazdy i co najważniejsze nasz klient nie poniósł całkowitego kosztu wymiany szyby.