Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym : tel: 732 800 110

AUTO SZYBY
Dojazd do klienta
Zadzwoń: 732 800 110

Auto szyby Końskie

Podczas naszej pracy mamy szansę spotykać wielu interesujących ludzi i ciekawe samochody. Dzisiejsza usługa polegałą na wymianie nietypowej autoszyby wklęsłej szyby Citroena C6 w Końskich.


Dziś czekało na nas bardzo ciekawe autko z pękniętą wklęsłą szybą tylną. Citroen C6 z 2006 roku z 3.0HDI to łakomy kąsek dla osób interesujących się motoryzacją nie tylko ze względu na hydropneumatyczne zawieszenie ale także na stylistykę i odwagę w projektowaniu tego pięknego inaczej auta. Jedną z charakterystycznych ciekawostek tego modelu to delikatnie wklęsła szyba tylna, która według konstruktorów dzięki swojej wklęsłości nie będzie potrzebna wycieraczka i szyba będzie zawsze czysta.

Niestety tej teorii nie potwierdził właściciel auta, który musiał pogodzić się z uszkodzeniem auta. Wymiana wbrew pozorom nie różniła się od standardowej wymiany a radość właściciela z wymienionej szyby była ogromna.

Kolejnym przystaniem na naszą pracę okazało się Łopuszno i wymiana przedniej szyby w VW Touranie. W przeciwieństwie do poprzedniego auta jakim był Citroen C6 tutaj szyba tylna jest wyraźnie wypukła ale to nie ona dziś wymagała naszej fachowej ręki. Przednia szyba w VW posiadała czujnik deszczu ale byliśmy uprzedzeni tym faktem przez właściciela. Standardowe prace wycięcie szyby, oczyszczenie, przyklejenie szyby nie trwa dłużej niż 60 minut z uwagą, że właściciel auta nie może przez najbliższe godziny nim podróżować aby klej dobrze złapał szybę.

Ciekawy dzień pod względem aspektów motoryzacyjnych przebiegł bez trudności, przysparzając naszym klientom wiele radości z naprawionych aut. Dla takich chwil uwielbiam tą prace.

 

Auto szyby Końskie

Masz uszkodzoną szybę w aucie? Nie czekaj aż dostaniesz mandat, wymień szybę razem z nami! Zapraszamy do kontaktu:
732 800 110