Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym : tel: 732 800 110

AUTO SZYBY
Dojazd do klienta
Zadzwoń: 732 800 110

Toyota - Auto szyby Tomaszów Mazowiecki

Naprawa uszkodzonych autoszyb i wymiana na nowe szyby w samochodach to dziedzina, w której się specjalizujemy. Korzystamy z najlepszych marek, wykonujemy usługę rzetelnie i profesjonalnie.


Na samym początku kolejny raz przypomnę, że nie każde uszkodzenie klasyfikuje szybę od wymiany. Tak też było w tym przypadku ale tą wiedzę posiadał Hubert, który wezwał nas do naprawy przedniej szyby w swojej Toyocie Auris w Tomaszowie Mazowieckim

Wbrew pozorom do tego auta jest bardzo łatwo o części zamienne łącznie z szybami różnych marek :

- NordGlass, Pilkington i Saint - Gobain Sekurit ze względu, iż to auto jest jednym z najbardziej popularnych wśród nowej floty aut firmowych. Po krótkiej rozmowie telefonicznej zaprosiliśmy naszego klienta na oględziny uszkodzonej szyby i zdecydowaliśmy się na naprawę, która jest o wiele tańsza niż wymiana całej przedniej szyby.

Koszt wymiany szyby to nie tylko czas pracy i koszt szyby ale w nowszych autach cena wzrasta radykalnie, gdy auto zostało wyposażone w różnego rodzaju czujniki tj. zmierzchu, deszczu. W ostatnim czasie popularne są także HUD display, gdzie wszystkie ważne informacje dotyczące jazdy pokazywane są na szybie przedniej.

Czas naprawy to 40 minut czyli dobra kawa i gazeta a auto po krótkim zabiegu jest gotowe do jazdy i co najważniejsze nasz klient nie poniósł całkowitego kosztu wymiany szyby.

 

Auto szyby Tomaszów Mazowiecki

Masz uszkodzoną szybę w aucie? Nie czekaj aż dostaniesz mandat, wymień szybę razem z nami! Zapraszamy do kontaktu:
732 800 110