Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym : tel: 732 800 110

AUTO SZYBY
Dojazd do klienta
Zadzwoń: 732 800 110

Wymiana i naprawa Radom

Jeżeli miałbym opisać jednym słowem dzisiejszy dzień użyłbym na pewno słowa „loteria”. Tuż przed wyjazdem do klienta w okolice masłowa do VW Passata, dostaliśmy telefon o pilnej wymianie szyby w Fordzie mondeo mk4. Wymiana szyb w nowych autach nie bywa trudna co kosztowna dla klienta, jeżeli nie posiada autocasco lub ubezpieczenia przedniej szyby.


Kombinacji a by wymienić prawidłowo szybę jest sporo: 3 kolory szyb niebiska, zielona i biała, podgrzewanie szyby oraz sławne czujniki deszczu i zmierzchu. Po rozmowie byliśmy pewni prawie wszystkiego prócz koloru szyby. Zabraliśmy ze sobą niebieską szybę ponieważ do popularnych aut a do takich zalicza się ford mondeo, wygodne auto dla każdego handlowca i dyrektora posiadamy kilka szyb na magazynie.

Wymiana szyby przebiegło standardowo. Ocena szkody, zabezpieczenie wnętrza samochodu przed zabrudzeniem oraz karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi. Następnie wycięcie szyby i oczyszczeniu podszybia z brudu, najgorsza czynność czyli pozbycie się starego kleju. Potem nałożenie chemii i chwila przerwy a dokładnie 8-10 minut na czas odparowania preparatów. Po tych wszystkich operacjach następuje finał i przyklejenie nowej szyby Nordglass i zabezpieczenie jej taśmą na następną godzinę. Przez czas wyschnięcia kleju sprawdzane jest działanie sensorów oraz prawidłowe funkcjonowanie wycieraczek szyby.

 

Auto szyby Radom

Masz uszkodzoną szybę w aucie? Nie czekaj aż dostaniesz mandat, wymień szybę razem z nami! Zapraszamy do kontaktu:
732 800 110