Auto Szyby Drzewica

Auto szyby Drzewica - sprzedaż, naprawa, wymiana szyb samochodowych. Dojazd do klienta. Zadzwoń już teraz!

Auto Szyby Drzewica

Być może nie każdy wie, ale szyby samochodowe wykonane są z bardzo rożnych typów szkła. To jaki wariant został zastosowany zależy przede wszystkim od miejsca ich montażu. Wiele z nich wykonano z hartowanego szkła, charakteryzującego się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Warto jednak przy tym wiedzieć, że jeżeli już ulegną zniszczeniu, niezbędna jest ich wymiana lub naprawa (o ile skala zniszczeń na to pozwala). Jazda z uszkodzoną szybą jest nie tylko niebezpieczna, ale również grozi możliwością zatrzymania dowodu rejestracyjnego.

Wymiana Szyb Samochodowych Drzewica

Przed wymianą szyby:

Po wymianie szyby:

wymiana naprawa szyb samochodowych drzewica

Ze względu na specyficzną konstrukcję szyby czołowej, jej wymiana może być nie tylko skomplikowana, ale i niekiedy kosztowna. Jednak jest to wydatek jaki bez wątpienia warto ponieść dla zapewniania sobie i swoim pasażerom komfortowej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy.
Często bez większych trudności szybę przednią można naprawić, jednak gdy pęknięcia są dość duże dla bezpieczeństwa niezbędna jest ich wymiana na nowe. Chodzi tu przede wszystkim o pęknięcia o długości kilkunastu centymetrów oraz odpryski, których średnica przekracza 25 mm. Do wymiany szyby kwalifikują się również uszkodzenia, które są mocno zawilgocone bądź zabrudzone pyłem.
Nowa szyba, jaka umieszczona zostanie w miejsce tej uszkodzonej jest wyprodukowana przez producenta oryginalnego wyposażenia samochodu, dzięki czemu jest lepiej dopasowana do jego budowy, a także spełnia wszystkie wymagania i normy narzucone przez producenta pojazdu.
Choć niektóre uszkodzenia nadają się do naprawy, to jednak jeżeli znajdują się na wysokości oczu kierowcy, najczęściej nie są naprawiane, a szyba po prostu wymieniana. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na to, że miejsce naprawy szyby może nie jest mocno widoczne, jednak jeżeli znajduje się na wysokości wzroku kierowcy może go mocni dekoncentrować w czasie prowadzenia pojazdu.

Naprawa szyb samochodowych Drzewica

Uszkodzona szyba to duży problem, co do tego chyba żaden kierowca nie będzie miał wątpliwości. Uszkodzeniu w wyniku eksploatacji pojazdu najczęściej ulega przednia szyba. Na szczęście w większości przypadków powstałe uszkodzenia można naprawić, co jest znacznie łatwiejsze i tańsze niż wymiana szyby na nową. Bez przeszkód można naprawić przednią szybę w następujących przypadkach:
– gdy średnica uszkodzenia jest nie większa niż 24 mm i znajduje się co najmniej 10 cm od krawędzi szyby,
– ubytek szkła jest nie większy niż 4 mm,
– w przypadku większej ilości uszkodzeń na szybie, aby możliwa była ich naprawa odległość pomiędzy nimi nie powinna być większa niż 10 cm.

Jazda z uszkodzoną szybką może być naprawdę niebezpieczna, dlatego jak tylko zostanie uszkodzona, należy poddać ją natychmiastowej naprawie, a jeżeli nie jest to możliwe, wymienić na nową. W tym celu nie trzeba przeglądać całej listy zakładów Auto Szyby Drzewica. Można skorzystać z pomocy firmy Pan Szybka. To nie tylko wymiana, ale również naprawa i sprzedaż szyb samochodowych. Firma działa na terenie Drzewicy i okolic, dojeżdżając do klienta pod wskazany przez niego adres.

Auto szyby Drzewica - Opinie klientów.

Tomasz G.

5/5

Pełen profesjonalizm, szybko i dobrze wymieniona szyba w moim samochodzie. Polecam Pana Szybkę!

Arek D.

5/5

Szybko, sprawnie - naprawa szyby przedniej. Firma godna polecenia!

Mirosław P.

5/5

Widać duże doświadczenie, pomoc w dobraniu odpowiedniej szyby. Wymiana szyby w aucie wykonana dokładnie. Polecam.

Auto szyby Drzewica - Kontakt.

Zapewniamy sprzedaż i szybką wymianę lub naprawę szyby samochodowej z dojazdem do klienta.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 732 800 110