Auto Szyby Szydłowiec

Oferujemy sprzedaż, naprawę oraz wymianę szyb samochodowych w Szydłowcu i okolicach z dojazdem do klienta. Atrakcyjne ceny. Zadzwoń!

Auto Szyby Szydłowiec

Pęknięta lub rozbita szyba samochodowa może stanowić poważne zagrożenie podczas jazdy. Aby znów bezpiecznie poruszać się autem, konieczne jest wybranie dobrej firmy oferującej usługi wymiany i naprawy szyb. Prace mogą być wykonane bezpośrednio u klienta!

Do uszkodzenia szyby samochodowej może dojść w wielu sytuacjach – nagły grad, kamień, który wystrzelił spod kół jadącego z naprzeciwka pojazdu, kolizje i wypadki samochodowe lub akty wandalizmu. Nawet jeżeli szyba nie pękła i pojawiła się na niej tylko mała skaza, powoduje ona osłabienie struktury szkła i minimalny nacisk może spowodować jego dalsze uszkodzenie.

Jazda z popękaną lub rozbitą szybą samochodową nie tylko jest niebezpieczna. Warto pamiętać o tym, że zgodnie z przepisami Prawa o ruchu drogowym samochód nie może poruszać się po drogach z uszkodzoną przednią szybą, dlatego konieczna jest jej jak najszybsza wymiana lub naprawa.

Firma Pan Szybka – Auto Szyby Szydłowiec – ma duże doświadczenie w sprzedaży, wymianie i naprawie szyb samochodowych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Usługi realizuje w Szydłowcu i w okolicach z bezpośrednim dojazdem do klienta!

Wymiana szyb samochodowych Szydłowiec

Autko przed wymianą szyby:

auto szyby samochodowe szydłowiec

Po wymianie szyby:

wymiana naprawa szyb samochodowych szydłowiec

Wymiana szyb samochodowych Szydłowiec – błyskawiczna wymiana szyb czołowych, tylnych i bocznych.

Gdy szyba samochodowa jest uszkodzona – popękana, rozbita – wówczas konieczna jest jej wymiana. Uszkodzona szyba demontowana jest z pojazdu, a w jej miejsce wstawia się nową oraz odpowiednio ją uszczelnia.

Kierowcom chcącym zlecić usługę jak wymiana szyb samochodowych Szydłowiec zapewnia dostęp do firmy Pan Szybka, która specjalizuje się w błyskawicznej wymianie szyb prowadzonej u klienta. Firma prowadzi sprzedaż szyb i świadczy usługi ich montażu w samochodach wszystkich marek.

W firmie Pan Szybka klienci z Szydłowca i okolic mogą zlecić wymianę każdego rodzaju szyby samochodowej:
– szyby czołowej
– szyby tylnej
– szyby bocznej

W sprzedaży znajdują się najwyższej jakości szyby od renomowanych marek: Pilkington, NordGlass, Guardian, Yes Glass, Splintex, Fuyao oraz Saint-Gobain Sekurit.

Naprawa szyb samochodowych Szydłowiec

Naprawa szyb samochodowych Szydłowiec – szybka i tania naprawa rys, odprysków i pęknięć bez wymiany szyby.

Gdy szyba w samochodzie jest uszkodzona w niewielkim stopniu – jest zarysowana, widoczne są na niej oczka, odpryski albo drobne pęknięcia – można ją naprawić.

Naprawa szyby samochodowej rozpoczyna się od wstępnych oględzin uszkodzenia. Gdy nadaje się ono do naprawy, szyba jest dokładnie czyszczona, a następnie ubytek wypełnia się elastyczną żywicą utwardzaną promieniami UV. Na koniec miejsce naprawy jest polerowane. Po naprawie szyby samochodowej uszkodzenia nie są widoczne, a szyba może posłużyć na długi czas.

Firma Pan Szybka – profesjonalna naprawa szyb samochodowych Szydłowiec – dojeżdża do klientów w mieście Szydłowiec i w okolicach, aby wykonać naprawę usterki. Wystarczy zadzwonić i umówić termin wykonania usługi – pracownik dojedzie na miejsce i za pomocą specjalistycznego sprzętu naprawi szybę od ręki. Po takim serwisie auto jest od razu gotowe do jazdy!