Auto Szyby Końskie

Oferujemy sprzedaż, naprawę oraz wymianę szyb samochodowych w Końskich i okolicach z dojazdem do klienta. Atrakcyjne ceny. Zadzwoń!

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu auto szyb w twoim mieście Końskie i okolice.

Zajmujemy się sprzedażą i wymianą szyb samochodowych oraz w przypadku niewielkich uszkodzeń oferujemy również naprawę szyby.
Dojazd do klienta 7 dni w tygodniu. Bezpieczna i szybka naprawa lub wymiana szyby samochodowej w konkurencyjnej cenie!

Nasza oferta wymiany oraz sprzedaży szyb obejmuje montaż w: samochodach osobowych, busach i vanach, samochodach dostawczych, samochodach ciężarowych, autobusach miejskich i turystycznych, maszynach budowlanych, rolniczych, przemysłowych, specjalistycznych.

W ofercie posiadamy szyby: przednie, dachowe, boczne, tylne.

Wymiana szyb samochodowych - Końskie

Autko przed wymianą szyby:

wymiana naprawa szyb samochodowych końskie

Po wymianie szyby:

auto szyby końskie

Jeśli Państwa przednia szyba jest uszkodzona i nie ma możliwości jej naprawienia, nasza firma wykona wymianę szyby samochodowej w Końskich lub na miejscu u klienta.

Naprawa szyb samochodowych

W sytuacji wystąpienia odprysków na szybach często istnieje możliwość naprawy oraz jego zabezpieczenia, bez potrzeby całkowitej wymiany szyby.
Zapraszamy na naprawę szyb samochodowych w Końskich i okolicach w super cenie!

Dlaczego warto wybrać firmę Pan Szybka do wymiany lub naprawy szyby w Końskich i okolicach?

Dlaczego warto skorzystać z usług Pana Szybki w Końskich:

  • atrakcyjne ceny świadczonych usług,
  • profesjonalna obsługa,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • dojazd do klienta,
  • gwarancja,
  • nieustanny rozwój i poszerzanie asortymentu.

Nasze realizacje w Końskich

Podczas naszej pracy mamy szansę spotykać wielu interesujących ludzi i ciekawe samochody. Dzisiejsza usługa polegałą na wymianie nietypowej autoszyby wklęsłej szyby Citroena C6 w Końskich.

Dziś czekało na nas bardzo ciekawe autko z pękniętą wklęsłą szybą tylną. Citroen C6 z 2006 roku z 3.0HDI to łakomy kąsek dla osób interesujących się motoryzacją nie tylko ze względu na hydropneumatyczne zawieszenie ale także na stylistykę i odwagę w projektowaniu tego pięknego inaczej auta. Jedną z charakterystycznych ciekawostek tego modelu to delikatnie wklęsła szyba tylna, która według konstruktorów dzięki swojej wklęsłości nie będzie potrzebna wycieraczka i szyba będzie zawsze czysta.

Niestety tej teorii nie potwierdził właściciel auta, który musiał pogodzić się z uszkodzeniem auta. Wymiana wbrew pozorom nie różniła się od standardowej wymiany a radość właściciela z wymienionej szyby była ogromna.

Kolejnym przystankiem na naszą pracę okazał się Stąporków i wymiana przedniej szyby w VW Touranie. W przeciwieństwie do poprzedniego auta jakim był Citroen C6 tutaj szyba tylna jest wyraźnie wypukła ale to nie ona dziś wymagała naszej fachowej ręki. Przednia szyba w VW posiadała czujnik deszczu ale byliśmy uprzedzeni tym faktem przez właściciela. Standardowe prace wycięcie szyby, oczyszczenie, przyklejenie szyby nie trwa dłużej niż 60 minut z uwagą, że właściciel auta nie może przez najbliższe godziny nim podróżować aby klej dobrze złapał szybę.

Ciekawy dzień pod względem aspektów motoryzacyjnych przebiegł bez trudności, przysparzając naszym klientom wiele radości z naprawionych aut. Dla takich chwil uwielbiam tą prace.