Auto Szyby Kielce

Auto szyby Kielce - kompleksowa sprzedaż, naprawa, wymiana szyb samochodowych. Dojazd do klienta. Zadzwoń już teraz!

Auto Szyby Kielce

Nawet niewielkie uszkodzenie przedniej szyby samochodowej w zasadzie uniemożliwia jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Każde widoczne zarysowanie jest dostatecznym powodem do ukarania kierowcy wysokim mandatem. Firma Pan Szybka świadczy profesjonalne usługi auto szyby Kielce, a co szczególnie ważne – dojeżdża do klienta i realizuje wymianę lub naprawę na miejscu. Dzięki temu, nie musisz prowadzić auta z uszkodzoną szybą!

Wystarczy naprawdę niewiele, aby na szybie samochodu pojawiła się widoczna rysa lub „pajączek”. Chociaż takie uszkodzenia wydają się niepozorne, należy pamiętać o tym, że osłabiają konstrukcję całej szyby i mogą się rozrastać. Dlatego też, potrzebna jest niezwłoczna naprawa szyb samochodowych Kielce. Taką naprawę oferuje firma Pan Szybka, która świadczy mobilne usługi. Fachowiec pojawi się we wskazanym miejscu w ustalonym terminie i dokona naprawy lub, gdy będzie to konieczne, wymiany szyby na miejscu, co oznacza ogromną wygodę dla właściciela auta.

Wymiana szyb samochodowych Kielce

Przed wymianą szyby:

Po wymianie szyby:

wymiana naprawa szyb samochodowych kielce

Poważne uszkodzenia lub całkowite rozbicie szyby może nastąpić z wielu przyczyn. Poza stłuczkami, zagrożeniem są oczywiście dynamiczne zjawiska atmosferyczne, w tym grad oraz porywisty wiatr, który może skierować nawet ciężkie przedmioty w kierunku naszego samochodu. Powszechnym problemem są również akty chuligańskie oraz kradzieże z rozbiciem szyby. W takich sytuacjach konieczna jest pilna wymiana szyb samochodowych Kielce. Jeśli uszkodzeniu lub rozbiciu uległa przednia bądź tylna szyba, wówczas niemożliwe staje się podjechanie do warsztatu. Jedyną opcją przetransportowania pojazdu zgodnie z przepisami ruchu drogowego jest tak naprawdę laweta.

Na szczęście nie jest to konieczne, ponieważ w Kielcach i okolicach funkcjonuje firma Pan Szybka oferująca swoim klientom mobilne usługi. Wystarczy umówić się z fachowcem na dogodny termin, a wymiana szyb samochodowych Kielce nastąpi na miejscu. Firma zajmuje się także sprzedażą szyb samochodowych. Nowoczesne usługi Auto Szyby Kielce znacząco podnoszą zatem wygodę kierowców i umożliwiają im szybki oraz bezpieczny powrót na drogę.

Naprawa szyb samochodowych Kielce

Nie zawsze konieczne jest radykalne rozwiązanie, jakim jest wymiana szyby. Czasami możliwa jest szybka i dużo tańsza naprawa szyb samochodowy Kielce. Tutaj wiele zależy od stopnia i miejsca uszkodzenia. Do naprawy kwalifikują się rysy, których długość nie przekracza kilkunastu ceny metrów, a także odpryski o średnicy nie większej niż 25 mm. Naprawa nie będzie jednak możliwa w sytuacji, gdy kilka takich uszkodzeń wystąpiło w niewielkiej od siebie odległości. Także bardzo głębokie zarysowania mogą być niemożliwe do naprawy.

O tym, czy szyba kwalifikuje się do naprawy zdecyduje fachowiec, który przyjedzie we wskazane miejsce, aby sprawdzić zakres szkody. Jeśli będzie to możliwa, naprawa szyb samochodowych Kielce zostanie wykonana od ręki, dzięki czemu, kierowca natychmiast odzyska możliwość bezpiecznego podróżowania swoim samochodem. Jeśli naprawa nie będzie konieczna, wówczas należy oczywiście zamówić nową szybę i umówić się na dogodny terminy wymiany.

Dlaczego warto wybrać firmę Pan Szybka do wymiany i naprawy szyby w samochodzie w Kielce i okolicach?

Dlaczego warto wybrać Pana Szybkę w Kielce:

  • atrakcyjne ceny świadczonych usług,
  • profesjonalna obsługa,
  • dojazd do klienta,
  • gwarancja,
  • nieustanny rozwój i poszerzanie asortymentu.

Auto szyby Kielce - Opinie klientów.

Dariusz B.

5/5

Wymiana szyby tylniej w moim aucie przebiegła profesjonalnie. Polecam serdecznie Pana Szybkę!

Anna J.

5/5

Dobrze naprawiona szyba w samochodzie. Polecam!

Bogusław D.

5/5

Najlepsi specjaliści z Kielc! Jak wymiana szyb w samochodzie to tylko Pan Szybka !!

Auto szyby Kielce - Kontakt.

Zapewniamy szybką i bezpieczną wymianę lub naprawę szyby samochodowej z dojazdem do klienta.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 732 800 110

Nasze realizacje wymiany lub naprawy szyb w Kielcach.

Wymiana szyby w samochodzie dostawczym - Kielce

Prowadząc własną działalność gospodarczą, w szczególności polegającą na dojeździe do klienta, często jesteśmy zmuszeni pokonywać wielokilometrowe trasy, na których szyby naszych pojazdów narażone są na niebezpieczeństwo uszkodzenia. Firma Auto Szyby „Pan Szybka” doskonale wie coś o tym, ponieważ prowadząc własną działalność, spiesząc z pomocą klientom, codziennie pokonuje łącznie ok. 300km tras o dużym natężeniu ruchu.
Pan Szybka pojawił się dziś z pomocą u właściciela jednej z kieleckich firm usługowo-handlowych, który zlecił wykonanie usługi wymiany szyby w samochodzie dostawczym marki Citroen.
Wycięcie starej i montaż nowej szyby trwał ok. godziny i niebawem bus mógł ruszać w kolejną trasę. Dzięki szybkiemu przystąieniu do realizacji zlecenia przestój w działalności firmy był bardzo krótki i obyło się bez konieczności wypożyczania samochodu zastępczego.

Wymiana szyby bocznej - Nissan

Wymiana szyby bocznej w Nissanie odbyła się bardzo sprawnie, gdyż właścicielka auta była z Kielc. Cofające auto dostawcze wybiło szybę a jak to bywa, auto trzeba było naprawić jak najszybciej.
Po odebraniu właściwej szyby bocznej z magazynu udaliśmy się na wymianę szyby samochodowej na Ślichowice (Kielce). 45 minut na wymianę szyby bocznej marki Guardian i wszystko było naprawione a portfel Pani Beaty nienaruszony ze względu na wykupione dodatkowe ubezpieczenie obejmujące naprawę lub wymianę szyby oraz zorganizowanie wszystkich formalności związane ze zgłoszeniem szkody oraz rozliczeniu z firmą wykonującą naprawę.
Ważne, że korzystając z takiego rodzaju ubezpieczenia nie traci się zniżki za bezszkodową jazdę.